437532-2026 - Ergebnis
Polen – Flaschen – DOSTAWA BUTELEK SZKLANYCH ZIELONYCH 330 ML, 700 ML, 1000 ML
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA BUTELEK SZKLANYCH ZIELONYCH 330 ML, 700 ML, 1000 ML
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa butelek szklanych zielonych o pojemności 330 ml typu NELA, 700ml typu Radka, 1000ml typu NELA 560. 1) Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę butelek szklanych na wodę mineralną o parametrach technicznych wskazanych w SWZ.
Interne KennungAZ.291.65.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39225710 Flaschen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa butelek szklanych zielonych o pojemności 330 ml typu NELA, 700ml typu Radka, 1000ml typu NELA 560. 1) Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę butelek szklanych na wodę mineralną o parametrach technicznych wskazanych w SWZ.