2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky software pro polygrafickou výrobu I.
Beschreibung: 1. Předmětem zakázky se pro účely zadávacího řízení rozumí dodávky dvou software v následující specifikaci. Zakázka je rozdělena na dvě následující části: a. Software typu web-to-print – jedná se o softwarové řešení určené pro automatizaci procesu příjmu zakázek a urychlení obchodní komunikace mezi zákazníkem (vystupujícím jako zadavatel požadavků na tiskoviny) a poskytovatelem tiskových služeb. Prostřednictvím online platformy, která bude dostupná z běžného webového prohlížeče bez nutnosti instalace specifického softwaru na straně uživatele, bude vytvořeno interaktivní prostředí pro přehlednou prezentaci nabízených polygrafických produktů, umožňující zákazníkovi jejich přímou specifikaci, konfiguraci a objednání výroby. Tato část plnění je dále označována jako „dodávka č. 1“. Podrobná technická specifikace dodávky č. 1 je uvedena v Příloze č. 1 zadávací dokumentace. b. Software pro řízení produkčního workflow – softwarové řešení sloužící k zajištění integrace a vzájemné komunikace mezi nově pořizovanými systémy a technologiemi zadavatele. Tento software bude plnit klíčovou úlohu v automatizaci procesů spojených s příjmem a zpracováním zakázek, a to včetně funkcionalit pro kontrolu, opravu nebo doplnění datových souborů, a dále také pro jejich následnou distribuci a archivaci ve více různých datových formátech podle potřeb výrobního procesu. Tato část plnění je dále označována jako „dodávka č. 2“. Podrobná technická specifikace dodávky č. 2 je obsažena v Příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48451000 Softwarepaket für die Unternehmensressourcenplanung (ERP)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Software typu web-to-print
Beschreibung: Software typu web-to-print – jedná se o softwarové řešení určené pro automatizaci procesu příjmu zakázek a urychlení obchodní komunikace mezi zákazníkem (vystupujícím jako zadavatel požadavků na tiskoviny) a poskytovatelem tiskových služeb. Prostřednictvím online platformy, která bude dostupná z běžného webového prohlížeče bez nutnosti instalace specifického softwaru na straně uživatele, bude vytvořeno interaktivní prostředí pro přehlednou prezentaci nabízených polygrafických produktů, umožňující zákazníkovi jejich přímou specifikaci, konfiguraci a objednání výroby. Tato část plnění je dále označována jako „dodávka č. 1“. Podrobná technická specifikace dodávky č. 1 je uvedena v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Software typu web-to-print
Los: LOT-0002
Titel: Software pro řízení produkčního workflow
Beschreibung: Software pro řízení produkčního workflow – softwarové řešení sloužící k zajištění integrace a vzájemné komunikace mezi nově pořizovanými systémy a technologiemi zadavatele. Tento software bude plnit klíčovou úlohu v automatizaci procesů spojených s příjmem a zpracováním zakázek, a to včetně funkcionalit pro kontrolu, opravu nebo doplnění datových souborů, a dále také pro jejich následnou distribuci a archivaci ve více různých datových formátech podle potřeb výrobního procesu. Tato část plnění je dále označována jako „dodávka č. 2“. Podrobná technická specifikace dodávky č. 2 je obsažena v Příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Software pro řízení produkčního workflow