See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka hardware a kancelářské výpočetní techniky 2025
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření tří (3) rámcových dohod na zajištění průběžných dodávek kancelářské výpočetní techniky (hardware) pro Zadavatele a pověřující zadavatele ve smyslu vybraných městských obvodů statutárního města Ostravy, a to v období do konce roku 2025 na základě aktuálních potřeb. Každá rámcová dohoda bude uzavřena s jedním (1) vybraným dodavatelem postupem dle § 134 zákona, tj. postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody.
Interne Kennung: 37/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30237200 Computerzubehör, 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Notebooky a dokovací stanice
Beschreibung: Předmětem části Veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na zajištění průběžných dodávek notebooků a dokovacích stanic pro Zadavatele a pověřující zadavatele ve smyslu vybraných městských obvodů statutárního města Ostravy, a to v období do konce roku 2025 na základě aktuálních potřeb. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním (1) vybraným dodavatelem postupem dle § 134 zákona, tj. postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody.
Interne Kennung: 37/2025 (1)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30237200 Computerzubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhradil postup dle § 100 odst. 1 a odst. 2 ZZVZ, přičemž podrobnosti o tomto postupu jsou vymezeny v Zadávací dokumentaci, resp. v Závazném návrhu Rámcové dohody a dílčích přílohách.
Los: LOT-0003
Titel: Výkonné notebooky a dokovací stanice
Beschreibung: Předmětem části Veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na zajištění průběžných dodávek výkonných notebooků a dokovacích stanic pro Zadavatele a pověřující zadavatele ve smyslu vybraných městských obvodů statutárního města Ostravy, a to v období do konce roku 2025 na základě aktuálních potřeb. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním (1) vybraným dodavatelem postupem dle § 134 zákona, tj. postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody.
Interne Kennung: 37/2025 (3)
Los: LOT-0002
Titel: Mini PC
Beschreibung: Předmětem části Veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na zajištění průběžných dodávek mini PC pro Zadavatele a pověřující zadavatele ve smyslu vybraných městských obvodů statutárního města Ostravy, a to v období do konce roku 2025 na základě aktuálních potřeb. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním (1) vybraným dodavatelem postupem dle § 134 zákona, tj. postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody.
Interne Kennung: 37/2025 (2)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer