2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf inzake lockdown browser software
Beschreibung: De opdracht betreft een lockdown browser (blokkeersoftware) met ondersteuning voor toetsen die additionele desktopapplicaties vereisen.
Interne Kennung: TiU/AS12525
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Lockdown browser software
Beschreibung: Zie bijgevoegd document. Software voor ca 1500 gelijktijdige werkplekken
Interne Kennung: 1