437627-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Stavba č. 42823 Propojovací komunikace Kutnohorská – SOKP; projektová a inženýrská činnost
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStavba č. 42823 Propojovací komunikace Kutnohorská – SOKP; projektová a inženýrská činnost
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení dokumentace pro vydání územního rozhodnutí, výkon inženýrské (obstaravatelské) činnosti pro vydání územního rozhodnutí, zhotovení projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení, výkon inženýrské (obstaravatelské) činnosti pro vydání stavebního povolení, zhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby a výkon autorského dozoru při výstavbě stavby č. 42823 Propojovací komunikace Kutnohorská – SOKP.
Interne KennungOSI/OR/0007/18
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
TitelStavba č. 42823 Propojovací komunikace Kutnohorská - SOKP; projektová a inženýrská činnost