2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja zadania: Zielone ławki na Rynku Kościuszki – Budżet Obywatelski 2023 – Etap I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż elementów małej architektury wraz z nasadzeniami roślin w zakresie Etapu I – fragment Rynku Kościuszki pomiędzy ulicami Sienkiewicza a Kościelną (działki nr: 1441/2, 1479/1 oraz fragmenty działek nr: 1479/2, 1479/4 obr. Śródmieście. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Prace ujęte w Przedmiarze robót Etapu I (zał. nr 11). a) Rozbiórkę istniejących elementów małej architektury. b) Dostawę i montaż elementów małej architektury. c) Dostawę roślin wraz z usługą sadzenia w donicach. 2) Roczną pielęgnację wykonanych nasadzeń roślin. a) Zamawiający wymaga aby osoba nadzorująca osoby wykonujące prace o charakterze technicznym, posiadała wykształcenie co najmniej na poziomie szkoły średniej w zakresie ogrodnictwa lub rolnictwa lub architektury krajobrazu oraz posiadała doświadczenie zawodowe przy pielęgnacji terenów zieleni zorganizowanej co najmniej 12 miesięcy.
Interne Kennung: DGK-IV.271.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39113600 Bänke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 45212100 Freizeiteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001