437665-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinsoftwarepaket – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na integrację i rozbudowę systemów informatycznych - 3 zadania
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na integrację i rozbudowę systemów informatycznych - 3 zadania
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Zadanie 1: a. Dostarczenie oprogramowania silnika bazy danych dedykowanego dla posiadanego przez Zamawiającego systemu HIS wraz z 36 miesięcznym wsparciem producenta. b. Dostarczenie oprogramowania w postaci rozszerzenia EDM o dokumenty ustawowe. c. Dostarczenie serwera integracji HL7. d. Zakup oprogramowania Rozszerzonej Ewidencji Zleceń Leków z użyciem słownika produktów leczniczych i realizacji zleceń leków z wdrożeniem. e. Opieka posprzedażowa oprogramowania Rzeczowej Ewidencji Zleceń Leków w okresie trwałości 36 miesięcy. f. Zakup i wdrożenie oprogramowania dokumentacji medycznej dla Stacji Dializ. g. Świadczenie opieki posprzedażowej oprogramowania do Stacji Dializ w okresie trwałości 36 miesięcy. h. Zakup i dostarczenie licencji na oprogramowanie indeksacji Kart Leczenia. i. Świadczenie usługi wdrożenia indeksacji Kart Leczenia - integracja z CeZ. j. Świadczenie opieki serwisowej dla oprogramowania Kart Leczenia w okresie trwałości 36 miesięcy. k. Zakup oprogramowania do obsługi Banku Krwi z Serologią (integracja z systemem centralnym e-Krew) z wdrożeniem. l. Świadczenie opieki posprzedażowej Banku Krwi z Serologią w okresie trwałości 36 miesięcy. m. Zakup oprogramowania opartego na AI w zakresie dokumentacji obrazowej i interfejs do systemu CeZ PUI. Zadanie 2: Zakup oprogramowania do integracji PACS z CeZ i EDM - 1 szt. Zadanie 3: Zakup i wdrożenie oprogramowania wspomagającego proces podejmowania decyzji diagnostyczno-leczniczych przez lekarza, wykorzystującego algorytmy AI (licencja na 36 miesięcy).
Vorherige Bekanntmachung316027-2026
Interne KennungZP.381.37.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
Titel1-Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na integrację i rozbudowę systemów informatycznych - 3 zadania
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Zadanie 1: a. Dostarczenie oprogramowania silnika bazy danych dedykowanego dla posiadanego przez Zamawiającego systemu HIS wraz z 36 miesięcznym wsparciem producenta. b. Dostarczenie oprogramowania w postaci rozszerzenia EDM o dokumenty ustawowe. c. Dostarczenie serwera integracji HL7. d. Zakup oprogramowania Rozszerzonej Ewidencji Zleceń Leków z użyciem słownika produktów leczniczych i realizacji zleceń leków z wdrożeniem. e. Opieka posprzedażowa oprogramowania Rzeczowej Ewidencji Zleceń Leków w okresie trwałości 36 miesięcy. f. Zakup i wdrożenie oprogramowania dokumentacji medycznej dla Stacji Dializ. g. Świadczenie opieki posprzedażowej oprogramowania do Stacji Dializ w okresie trwałości 36 miesięcy. h. Zakup i dostarczenie licencji na oprogramowanie indeksacji Kart Leczenia. i. Świadczenie usługi wdrożenia indeksacji Kart Leczenia - integracja z CeZ. j. Świadczenie opieki serwisowej dla oprogramowania Kart Leczenia w okresie trwałości 36 miesięcy. k. Zakup oprogramowania do obsługi Banku Krwi z Serologią (integracja z systemem centralnym e-Krew) z wdrożeniem. l. Świadczenie opieki posprzedażowej Banku Krwi z Serologią w okresie trwałości 36 miesięcy. m. Zakup oprogramowania opartego na AI w zakresie dokumentacji obrazowej i interfejs do systemu CeZ PUI.
Interne KennungZP.381.37.2026-1
LosLOT-0002
Titel2-Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na integrację i rozbudowę systemów informatycznych - 3 zadania
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Zadanie 2: Zakup oprogramowania do integracji PACS z CeZ i EDM - 1 szt.
Interne KennungZP.381.37.2026-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
LosLOT-0003
Titel3-Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na integrację i rozbudowę systemów informatycznych - 3 zadania
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Zadanie 3: Zakup i wdrożenie oprogramowania wspomagającego proces podejmowania decyzji diagnostyczno-leczniczych przez lekarza, wykorzystującego algorytmy AI (licencja na 36 miesięcy).
Interne KennungZP.381.37.2026-3