2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af udbudssystem
Beschreibung: Invitation til markedsdialog vedr. udbud af drift, vedligeholdelse og support af webbaseret udbudssystem til FUS. Slagelse Kommune vil på vegne af FUS invitere potentielle tilbudsgivere til markedsdialog om de løsninger i form af udbudssystemer som er tilgængeligt på markedet. Vi vil undersøge markedet for webbaserede udbudssystemer med henblik på en fælles løsning for FUS-kommunerne. Dialogen er en del af FUS' indledende forarbejde til et potentielt senere udbud. Det er arbejdsgruppens forventning, at de interesserede tilbudsgivere vil modtage en dagsorden 14 dage forud for markedsdialogen. Det er derudover hensigten, at aktøren fremviser en demo af det tilbudte system. Interessetilkendegivelsen skal sendes til Louise Charlotte Rasmussen på e-mail: Louchras@slagelse.dk
Interne Kennung: 25-010121
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72400000 Internetdienste