See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup wraz z dostawą 4 sztuk urządzeń RTG EDSCB standardu 3 umożliwiających kontrolę płynów, żeli i aerozoli (LAGs) o objętości do 2000 ml (2l) wraz z kompletnymi liniami technologicznymi”
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup wraz z dostawą 4 sztuk urządzeń RTG EDSCB standardu 3 umożliwiających kontrolę płynów, żeli i aerozoli (LAGs) o objętości do 2000 ml (2l) wraz z kompletnymi liniami technologicznymi.
Interne Kennung: U/50/PB/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38581000 Kofferdurchleuchtungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001