2. Verfahren
Verfahren
Titel: Protipovodňová ochrana obce České Kopisty - zpracování PD
Beschreibung: Zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby a pro provedení stavby, včetně inženýrské činnosti a dozoru projektanta pro realizaci protipovodňových opatření v povodí vodního toku Labe v katastru obce České Kopisty. V rámci projekčních prací bude navržen komplexní systém protipovodňových opatření sloužících k ochraně zastavěného území obce, obyvatel, majetku a veřejné infrastruktury před povodňovými stavy do úrovně návrhového průtoku Q100+0,30 m. Protipovodňová opatření jsou navržena po obvodu obce České Kopisty v celkové délce cca 3,65 km. Součástí projektu bude návrh zejména zemních hrází, železobetonových ochranných zdí, úseků s mobilním hrazením, mobilních uzávěrů komunikací a prostupů, zařízení pro odvodnění vnitřních vod a čerpání, objektu pro uskladnění mobilních prvků, úpravy terénu, souvisejících komunikací a přeložek nebo ochrany dotčených inženýrských sítí. Projekční práce budou probíhat v souladu se zákonem č. 330/2025 Sb., o správě informací o stavbě a vystavěném prostředí v BIM prostředí.
Interne Kennung: 239260001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001