See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli położonych na terenie Gminy Jarosław nieruchomości w miesiącach styczeń i luty 2024r oraz z PSZOK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli położonych na terenie Gminy Jarosław nieruchomości w miesiącach styczeń i luty 2024r. oraz PSZOK, stosownie do przeprowadzonych negocjacji.
Interne Kennung: UG.271.21.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001