See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ruimen van straatkolken op het grondgebied van Maldegem
Beschreibung: De overeenkomst is een raamovereenkomst die een contractueel kader schept met betrekking tot het vastleggen van de voorwaarden, prijzen, … van individuele deelopdrachten die in de loop van de gegeven periode zullen toegewezen worden, voor de uitvoering van het ruimen van straatkolken. Straatkolken spelen een belangrijke rol voor de goede afvoer van hemelwater van straatoppervlakken. Daar verstopte straatkolken wateroverlast tot gevolg kunnen hebben, dienen deze straatkolken te worden onderhouden. De Gemeente Maldegem opteert om de 7600 straatkolken op haar grondgebied 2 maal per jaar te laten reinigen, éénmaal in het voorjaar en éénmaal in het najaar. De raamovereenkomst wordt afgesloten voor een periode van 1 jaar, mits voorafgaand akkoord, eventueel verlengbaar voor 3 opeenvolgende periodes van 1 jaar.
Interne Kennung: PPP03N-1005/5121/CAD-2025-032
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ruimen van straatkolken op het grondgebied van Maldegem
Interne Kennung: CAD-2025-032_1