2. Verfahren
Verfahren
Titel: Léčiva pro Jihnem (172026)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků rozdělených do jednotlivých anatomicko-terapeuticko-chemických skupin (tzv. ATC skupin)
Interne Kennung: 007J2026ZN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33697000 Medizinische Präparate, ohne zahnärztliches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Léčiva pro Jihnem (172026) - Část 1 A09AA02 MULTIENZYMOVÉ PŘÍPRAVKY - KREON
Interne Kennung: 007J202601ZN
Los: LOT-0003
Titel: Léčiva pro Jihnem (172026) - Část 3 A09AA02 MULTIENZYMOVÉ PŘÍPRAVKY - PANGROL
Interne Kennung: 007J202603ZN
Los: LOT-0002
Titel: Léčiva pro Jihnem (172026) - Část 2 A09AA02 MULTIENZYMOVÉ PŘÍPRAVKY - PANCREOLAN FORTE
Interne Kennung: 007J202602ZN