See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi zagospodarowania odpadów o kodzie 191212 luzem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi odbioru i zagospodarowania w procesach odzysku od R1 do R12 odpadów o kodzie 191212, pochodzących z przetwarzania zmieszanych i selektywnie dostarczanych odpadów komunalnych. Ilość odpadów przewidziana do odbioru i zagospodarowania podczas trwania umowy: 1 500 Mg. Wskazana ilość ma charakter maksymalny. Zamawiający zastrzega, że minimalna ilość odpadów, która zostanie przekazana Wykonawcy do odbioru i zagospodarowania, wynosi 80% wartości maksymalnej, tj. 1 200 Mg.
Vorherige Bekanntmachung: 280126-2026
Interne Kennung: 10/ZGO.LOMZA/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001