See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa USG w celu realizacji projektu pn: „Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez utworzenie nowych oddziałów wraz z modernizacją bazy sprzętowej”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa USG w celu realizacji projektu pn: „Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez utworzenie nowych oddziałów wraz z modernizacją bazy sprzętowej” Przedsięwzięcie realizowane w ramach umowy: UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0096/24/KPO/1067/2025/74 z dnia 29.05.2025 r. o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez utworzenie nowych oddziałów wraz z modernizacją bazy sprzętowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” zawarta mię-dzy SPZOZ MSWiA w Lublinie, a Skarbem Państwa reprezentowanym przez Ministra Zdrowia. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany Załączniku nr 5 do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) – Dostawa USG.
Vorherige Bekanntmachung: 345763-2026
Interne Kennung: ZP/22/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa USG w celu realizacji projektu pn: „Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez utworzenie nowych oddziałów wraz z modernizacją bazy sprzętowej” Przedsięwzięcie realizowane w ramach umowy: UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0096/24/KPO/1067/2025/74 z dnia 29.05.2025 r. o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez utworzenie nowych oddziałów wraz z modernizacją bazy sprzętowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” zawarta między SPZOZ MSWiA w Lublinie, a Skarbem Państwa reprezentowanym przez Ministra Zdrowia. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany Załączniku nr 5 do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) – Dostawa USG dla SP ZOZ MSWiA w Lublinie