437762-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa przygotowania i przeprowadzenia dwunastu szkoleń 3-dniowych (łącznie 36 dni szkoleniowych) z zakresu przeciwdziałania przemocy, w tym przemocy domowej, wraz z opracowaniem i przygotowaniem materiałów dydaktycznych, dla uczestników projektu realizowanego przez DOPS we Wrocławiu, pn. „Projekt w zakresie rozwoju interwencji kryzysowej oraz przeciwdziałania przemocy, w tym przemocy w rodzinie”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i przeprowadzenia dwunastu szkoleń 3-dniowych (łącznie 36 dni szkoleniowych x 8h dydaktycznych/ dziennie =288h dydaktycznych) z zakresu przeciwdziałania przemocy, w tym przemocy domowej, wraz z opracowaniem i przygotowaniem materiałów dydaktycznych, dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu pn.: „Projekt w zakresie rozwoju interwencji kryzysowej oraz przeciwdziałania przemocy, w tym przemocy w rodzinie”. Realizacja usługi odbywa się w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, Priorytet 7 Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku, Działanie 7.8 Wspieranie włączenia społecznego, Typ 7.8 C Rozwój usług społecznych w zakresie przeciwdziałania przemocy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 (opis przedmiotu zamówienia) do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamówienie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług o wartości powyżej 750 000 euro zgodnie z art. 359 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung„Projekt w zakresie rozwoju interwencji kryzysowej oraz przeciwdziałania przemocy, w tym przemocy w rodzinie”. Realizacja usługi odbywa się w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, Priorytet 7 Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku, Działanie 7.8 Wspieranie włączenia społecznego, Typ 7.8 C Rozwój usług społecznych w zakresie przeciwdziałania przemocy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 (opis przedmiotu zamówienia) do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionen0