2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ścinawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Ścinawa oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych i polegał będzie na: 1) odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu całej masy odpadów komunalnych z terenu miasta i Gminy Ścinawa: - niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne: - segregowane odpady komunalne. 2) Wyposażenie nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ścinawa w pojemniki na odpady zmieszane, spełniające wymagania określone w „Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Ścinawa”. 3) Wyposażenie aptek zlokalizowanych na terenie miasta Ścinawa, a także ewentualnie nowopowstających w specjalnie oznakowane pojemniki przeznaczone na zbieranie przeterminowanych leków oraz ich opróżnianie i unieszkodliwianie. 4) Nieodpłatne wyposażenie nieruchomości jednorodzinnych, na których zamieszkują mieszkańcy w worki o grubości zapewniającej ich wytrzymałość. Zamawiający przewiduje możliwość udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy pzp do 25 % wartości zamówienia podstawowego. 3. Określenie przedmiotu, wielkości lub zakresu oraz warunków na jakich zostaną udzielone zamówienia: 1)Zamawiający przewiduje udzielenie, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy, zamówienia polegającego na wykonaniu usługi w zakresie: odbioru i zagospodarowani odpadów komunalnych z terenu Gminy Ścinawa, tj. powtórzeniu usługi podobnej do usługi będącej przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Zamawiający przyjmie jako maksymalne składniki cenotwórcze te, które wykonawca podał w swojej ofercie do tego zamówienia. 3) Umowa w sprawie przedmiotowej usługi zostanie zawarta na zasadach określonych w Dziele II Rozdział 3 Oddział 8 (Zamówienie z wolnej ręki) ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001