2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa drogi woj. nr 304 od drogi krajowej nr 32 do Babimostu oraz nowego przebiegu drogi woj. nr 456 - Poprawa dostępności komunikacyjnej Portu Lotniczego Zielona Góra
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Badania archeologiczne 2. Budowa drogi wojewódzkiej nr 304 na odcinku od drogi krajowej nr 32 do Babimostu w tym: - branża drogowa i sanitarna - przepust Wo-A - przepust RS-3 km - wiadukt WD-1 w ciągu DP1195F - wiadukt WD-2 w ciągu DP1193F - branża teletechniczna - branża elektroenergetyczna - przejazd kolejowy 3. Budowa obwodnicy m. Nowe Kramsko w ciągu drogi wojewódzkiej nr 456 w tym: - branża drogowa i sanitarna - branża teletechniczna - branża elektroenergetyczna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: WZP.2910.41.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233122 Bau von Ringstraßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45221121 Bau von Straßenviadukten, 45221111 Bau von Straßenbrücken, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa drogi woj. nr 304 od drogi krajowej nr 32 do Babimostu oraz nowego przebiegu drogi woj. nr 456 – Poprawa dostępności komunikacyjnej Portu Lotniczego Zielona Góra