2. Verfahren
Verfahren
Titel: (Digitaal) Drukwerk en Postverzorging
Beschreibung: Alle schriftelijke communicatie wil Belastingen Bollenstreek uitbesteden en aanleveren op een platform. Belastingen Bollenstreek wil een overeenkomst sluiten met één opdrachtnemer voor het samenstellen van fysiek drukwerk en het versturen van fysieke en digitale post. Werkzaamheden die betrekking hebben op de fysieke post zijn: brieven drukken, het verzendklaar maken voor de bezorgdienst en het in ontvangst nemen van retourpost. Met betrekking tot de digitale post gaat het om het klaarzetten en versturen van digitale post naar MijnOverheid. Het streven is om in de toekomst zoveel mogelijk digitaal te verzenden. Zie het Aanbestedingsdocument voor alle overige informatie. Voor de scope van de opdracht, zie verder in het Aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: PRJ-2500113
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De markt voor drukwerk én lokale belastingen is in beweging. Enerzijds vanwege nieuwe wet- en regelgeving en anderzijds vanwege nieuwe technologieën en het slim gebruik van data. Dit maakt dat binnen de looptijd van de Overeenkomst (inclusief eventuele verlengingen) ontwikkelingen zijn voorzien waar de herzieningsclausule voor is opgenomen die effect heeft op de aard en omvang van de opdracht. Voor deze Overheidsopdracht geldt (op grond van artikel 2.163c Aw) de volgende herzieningsclausule: • Toetredende dan wel uittredende deelnemer Belastingen Bollenstreek. Belastingen Bollenstreek (BBS) kent momenteel 3 gemeentelijke deelnemers. Het is mogelijk dat in de toekomst, gedurende de looptijd van de overeenkomst, een of meerdere nieuwe deelnemers toetreden dan wel deelnemers uittreden.