See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úspory vody ve společnosti Perspol, s.r.o.
Beschreibung: Nový odvodňovací lis, tři průmyslové vysokootáčkové pračky a bariérovou hygienickou pračku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42716000 Wäschereiwaschmaschinen, Maschinen für die chemische Reinigung und Trockenmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42716120 Waschmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Úspory vody ve společnosti Perspol, s.r.o. - Část 1 - Odvodňovací lis
Beschreibung: dodávka odvodňovacího listu
Interne Kennung: Úspory vody ve společnosti Perspol, s.r.o. - Část 1 - Odvodňovací lis
Los: LOT-0003
Titel: Úspory vody ve společnosti Perspol, s.r.o. - Část 3 - Bariérová hygienická pračka
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka bariérové hygienické pračky, blíže specifikováno ve Specifikaci Předmětu plnění, která tvoří přílohu č. 2 „Příloha č. 2c – Specifikace předmětu plnění – část 3 – Bariérová hygienická pračka“ této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Úspory vody ve společnosti Perspol, s.r.o. - Část 3 - Bariérová hygienická pračka
Los: LOT-0002
Titel: Úspory vody ve společnosti Perspol, s.r.o. - Část 2 - Průmyslové vysokootáčkové pračky 3 ks
Beschreibung: dodávka 3 kusů průmyslových vysokootáčkových praček
Interne Kennung: Úspory vody ve společnosti Perspol, s.r.o. - Část 2 - Průmyslové vysokootáčkové pračky 3 ks