2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inrichting en monitoring MDR
Beschreibung: De gemeente Katwijk heeft behoefte aan dienstverlening op het gebied van MDR. Deze dienst gaat de gemeente ondersteunen bij het inrichten van de SIEM omgeving en bij het monitoren, detecteren en reageren op bedreigingen en beveiligingsincidenten door middel van continue bewaking, forensische analyse, incidentenrespons, threat intelligence en rapportage. De geschatte waarde is op basis van 4 jaar + 2 x 2 verleningsjaren
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De uitvoering van de opdracht is gepland voor vier (4) jaar vanaf het moment van ingangsdatum van de overeenkomst, gepland van 1 november 2026 tot en met 31 oktober 2030, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van tweemaal twee (2x2) jaar