2. Verfahren
Verfahren
Titel: BOZP – Rekonstrukce střechy energocentra budovy ABC Krajského úřadu Libereckého kraje
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci při provádění stavební akce „BOZP – Rekonstrukce střechy energocentra budovy ABC Krajského úřadu Libereckého kraje“ přičemž předpokládaná hodnota akce činí 1.495.935,55 Kč bez DPH, které zahrnují činnosti dle zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, v platném znění, (dále jen „BOZP“) a činnosti dle čl. II závazného návrhu smlouvy o poskytnutí činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (Specifikace závazku příkazníka), za předpokladu, že bude akce realizována.
Interne Kennung: ZZVZ/0048/17/143
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001