2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eksploatacja zlecona systemu ciepłowniczego od źródła ciepła w budynkach nr: 40, 65, 79, 113, 134 w m. Wicko Morskie do odbiorników włącznie oraz innych urządzeń odbierających ciepło oraz zabezpieczenie potrzeb cieplnych, zwana dalej systemem ciepłowniczym w kompleksach administrowanych przez 6.Wojskowy Oddział Gospodarczy Ustka Lędowo:- Sekcja Obsługi Infrastruktury (SOI) Ustka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Eksploatacja zlecona systemu ciepłowniczego od źródła ciepła w budynkach nr: 40, 65, 79, 113, 134 w m. Wicko Morskie do odbiorników włącznie oraz innych urządzeń odbierających ciepło oraz zabezpieczenie potrzeb cieplnych, zwana dalej systemem ciepłowniczym w kompleksach administrowanych przez 6.Wojskowy Oddział Gospodarczy Ustka Lędowo:- Sekcja Obsługi Infrastruktury (SOI) Ustka na okres 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy jednakże nie wcześniej niż od 01.09.2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi specyfikacja techniczna - załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: 32/INFR/6WOG/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Eksploatacja zlecona systemu ciepłowniczego od źródła ciepła w budynkach nr: 40, 65, 79, 113, 134 w m. Wicko Morskie do odbiorników włącznie oraz innych urządzeń odbierających ciepło oraz zabezpieczenie potrzeb cieplnych, zwana dalej systemem ciepłowniczym w kompleksach administrowanych przez 6.Wojskowy Oddział Gospodarczy Ustka Lędowo:- Sekcja Obsługi Infrastruktury (SOI) Ustka na okres 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy jednakże nie wcześniej niż od 01.09.2026 r.
Interne Kennung: 31/INFR/6WOG/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 411 ust. 1 ustawy Pzp, ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PRAWA OPCJI w postaci zwiększenia ilości zamówienia podstawowego maksymalnie do 10%. Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z „prawa opcji” od posiadanych środków finansowych i zwiększonych potrzeb Zamawiającego w stosunku do prognozowanych ilości wytworzonych GJ, określonych w zamówieniu podstawowym. „Prawo opcji” obejmować będzie m.in. zwiększenie ilości GJ w uzasadnionych przypadkach. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje wykonawcę pisemnie lub wiadomością e-mail. Prawo opcji” może być realizowane jednocześnie z zamówieniem podstawowym lub po jego realizacji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Wykonawcy w przypadku nieskorzystania z prawa opcji, co do zakresu niezrealizowanych dostaw określonych w tabeli w kolumnie „Ilość w opcji”, nie przysługuje żadne roszczenie przeciwko Zamawiającemu, w tym w szczególności roszczenia o zapłatę spodziewanych korzyści.