438012-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – DOSTAWA ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO – GAŚNICZEGO DLA OSP w TRZCIANCE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO – GAŚNICZEGO DLA OSP w TRZCIANCE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Trzciance. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 opis przedmiotu zamówienia (specyfikacje techniczne), a szczegółowe warunki realizacji załącznik nr 4 do SWZ projekt umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa średniego samochodu ratowniczogaśniczego dla OSP w Trzciance. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1opis przedmiotu zamówienia (specyfikacje techniczne), a szczegółowe warunki realizacji załącznik nr 4 – projekt umowy.
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak