2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu osób w ramach gminnego publicznego transportu zbiorowego w transporcie drogowym.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu osób w ramach gminnego publicznego transportu zbiorowego w transporcie drogowym. 2) Przewozy będą wykonywane na liniach komunikacyjnych przebiegających przez obszar Gminy Trąbki Wielkie oraz gmin sąsiadujących, z którymi Gmina Trąbki Wielkie zawarła stosowne porozumienia w zakresie organizacji publicznego transportu zbiorowego. 3) Przewiduje się realizację usług na sieci linii o charakterze użyteczności publicznej, obejmującej w szczególności połączenia zapewniające dojazd do ośrodków administracyjnych, edukacyjnych oraz węzłów przesiadkowych. 4) Szczegółowy przebieg linii komunikacyjnych, rozkłady jazdy oraz parametry eksploatacyjne (w tym liczba wozokilometrów) zostaną określone w umowie o świadczenie usług publicznych. 5) Usługi będą realizowane jako usługi o charakterze użyteczności publicznej w rozumieniu ustawy o publicznym transporcie zbiorowym. 6) Operator będzie zobowiązany do świadczenia usług zgodnie z warunkami określonymi przez organizatora, w szczególności w zakresie standardów jakości, dostępności oraz ciągłości świadczenia usług. 7) Organizator przewiduje przyznanie rekompensaty z tytułu świadczenia usług publicznych, ustalonej zgodnie z przepisami prawa, w szczególności z uwzględnieniem zasad określonych w rozporządzeniu (WE) nr 1370/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady.