438104-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Buchhaltung – Poskytování služeb administrativy hlavní účetní a ekonoma organizace CSS Domažlice, p.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování služeb administrativy hlavní účetní a ekonoma organizace CSS Domažlice, p.o.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování komplexních služeb administrativy hlavní účetní a ekonoma a související agendy pro zadavatele, v souladu s platnými právními předpisy, vnitřními předpisy a směrnicemi zadavatele a zřizovatele zadavatele, kterým je Plzeňský kraj. Rozsah plnění, jeho specifikace a další požadavky zadavatele jsou stanoveny v této Zadávací dokumentaci a v Návrhu smlouvy.
Interne KennungCN/87/CN/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211000 Buchhaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79211100 Buchführung, 79211200 Erstellung von Bilanzabschlüssen, 79221000 Steuerberatung, 79222000 Erstellung von Steuererklärungen, 79412000 Beratung im Bereich Finanzverwaltung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování komplexních služeb administrativy hlavní účetní a ekonoma včetně související agendy pro zadavatele, v souladu s platnými právními předpisy, vnitřními předpisy a směrnicemi zadavatele a zřizovatele zadavatele, kterým je Plzeňský kraj. Rozsah plnění, jeho specifikace a další požadavky zadavatele jsou stanoveny v této Zadávací dokumentaci a v Návrhu smlouvy.