See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych z podziałem na pakiety
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych z podziałem na pakiety
Vorherige Bekanntmachung: 262323-2026
Interne Kennung: AEZ/S-046/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 3. Wykonawca powinien zapoznać się ze Specyfikacją warunków zamówienia. 4. Informacja o sposobie złożenia oferty i komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami za pośrednictwem platformy eZamawiający, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl, określa Rozdział XVII SWZ. 5. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi Platformy „e-zamawiający”, znajdują się na platformie „e-zamawiający” (https://wum.ezamawiajacy.pl), w zakładce „Baza Wiedzy”. 6. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania, 1) na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp 2) wobec których nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa: - w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE.L Nr 229, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE nr L 111, str. 1). 7. Wymagania dotyczące wadium - Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 8. Administratorem danych osobowych jest WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale XXVII SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191110 Autoklaven, 42122450 Vakuumpumpen, 38310000 Präzisionswaagen, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Dostawa autoklawu parowego;
Beschreibung: Pakiet 1 - Dostawa autoklawu parowego; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33191110 Autoklaven
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Dostawa systemu próżniowego;
Beschreibung: Pakiet 2 - Dostawa systemu próżniowego; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 42122450 Vakuumpumpen
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Dostawa wagi analitycznej;
Beschreibung: Pakiet 3 - Dostawa wagi analitycznej; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 38310000 Präzisionswaagen
Menge: 6 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 – Dostawa wirówki laboratoryjnej;
Beschreibung: Pakiet 4 – Dostawa wirówki laboratoryjnej; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Dostawa aparatu wielofunkcyjnego z wyposażeniem;
Beschreibung: Pakiet 5 - Dostawa aparatu wielofunkcyjnego z wyposażeniem; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki do SWZ.
Menge: 7 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Dostawa wagi analitycznej;
Beschreibung: Pakiet 6 - Dostawa wagi analitycznej; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki do SWZ.