See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Młynary w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przyrody, nasiennictwa, łowiectwa oraz gospodarki łąkowo – rolnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Młynary w roku 2026.
Interne Kennung: SA.270.11.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr I leśnictwa: Książki, Klasztorne, Sąpy, Stępniewo
Interne Kennung: Pakiet nr I leśnictwa: Książki, Klasztorne, Sąpy, Stępniewo
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr II leśnictwa: Słobity, Godkowo, Tatary, Strużyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przyrody, nasiennictwa, do wykonania na terenie leśnictw: Słobity, Godkowo, Tatary, Strużyna