2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke huisvesting basisschool de Talenten Oosterpark Haarlem
Beschreibung: De opdracht richt zich op de realisatie van de tijdelijke modulaire onderwijshuisvesting voor basisschoolgebruik in het Oosterpark. De gecontracteerde partij wordt integraal verantwoordelijk voor ontwerp, levering, noodzakelijke fundatie, plaatsing, aansluiting, beheer, onderhoud én verwijdering van de tijdelijke huisvesting inclusief bijbehorende noodzakelijke fundatie na afloop van de contractduur. De tijdelijke huisvesting bestaat uit flexibele modulaire units van +/- 3x6 m² voor 9 klaslokalen en een peuterspeelzaal met een totale omvang van circa 1.200 m² BVO.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70333000 Dienstleistungen im Wohnungswesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Coordinatie nevenopdrachtnemers (groen/civiel)