2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova místních komunikací v Jeseníku po povodních: Jaroslava Ježka; Denisova; Janáčkova
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci / výměně stávající obrusné vrstvy komunikací a chodníků, které byly poškozeny povodní v září 2024. Předmětem je také obnova stávajících obrubníků formou vytrhání a znovu položení do původního stavu s odstraněním poničených kusů případně doplněním nových silničních. Zároveň budou obnoveny některé chodníky ve formě výměny stávající dlažby nebo předlážděním a doplněním poničených kusů. Předláždění stávajících sjezdů k nemovitostem. Budou doplněny varovné pásy v místech snížené obruby. Stávající uliční vpusti budou nahrazeny novými a posunuty do míst k obrubě. Jedna uliční vpusť bude nová. Předmětem veřejné zakázky je i úprava plochy před objektem č.p. 753 na ul. Janáčkova, který je ve vlastnictví zadavatele. Bude zde nově provedena štěrková plocha před objektem a proveden nově chodník ze zámkové dlažby (původní trasa). Chodník bude proveden včetně betonového obrubníku. Dále je předmětem i nové veřejné osvětlení (dál jen „VO“) na ul. Janáčkova, které bude napojeno na stávající lampu VO. Budou osazeny čtyři lampy. Předmět veřejné zakázky je specifikován touto textovou částí zadávací dokumentace včetně všech příloh, zejména projektovou dokumentací a soupisem prací, které tvoří přílohu této textové části zadávací dokumentace („zadávací dokumentace“). Předmět veřejné zakázky bude plněn na základě uzavřené smlouvy o dílo, která tvoří přílohu zadávací dokumentace, přičemž dílem se rozumí stavební i technologická část stavby provedená podle projektové dokumentace – úplné a bezvadné provedení všech stavebních a montážních prací včetně dodávek potřebných materiálů, strojů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení díla, dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou stavebních a montážních prací, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné (např. zařízení staveniště, bezpečností opatření apod.), a to v celém rozsahu zadání, který je vymezen projektovou dokumentací, určenými standardy a obecně technickými požadavky na výstavbu.
Interne Kennung: MJ/15098/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0002