43822-2026 - Ergebnis
Polen – Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes – Usługi produkcji, znakowania i transportu gadżetów na potrzeby Jubileuszu 200 lat Politechniki Warszawskiej i Erasmus Student Network (ESN) Politechniki Warszawskiej, numer referencyjny: ZP.U.SE.42.2025.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi produkcji, znakowania i transportu gadżetów na potrzeby Jubileuszu 200 lat Politechniki Warszawskiej i Erasmus Student Network (ESN) Politechniki Warszawskiej, numer referencyjny: ZP.U.SE.42.2025.
BeschreibungUsługi produkcji, znakowania i transportu gadżetów na potrzeby Jubileuszu 200 lat Politechniki Warszawskiej i Erasmus Student Network (ESN) Politechniki Warszawskiej w podziale na części: - na potrzeby jubileuszu 200 lat Politechniki Warszawskiej: Część 1 – Ołówki Część 2 – Długopisy Część 3 – Latarki Część 4 – Breloki Część 5 - Puzzle Część 6 - USB Część 7 – Miś Część 8 – Torba papierowa Część 9 – Kaski/breloki Część 10 – Powerbank Część 11 – Magnes Część 12 – Notesy Część 13 – Worek Część 14 - Torby Część 15 – Parasole Część 16 – Koszulki Część 17 – Bluzy Część 18 – Skarpety frotte Część 19 – Naszywki Część 20 – Apaszki i Krawaty - na potrzeby Erasmus Student Network (ESN) Politechniki Warszawskiej: Część 21 – gadżety do celów spożywczych Metalowe kubki Kubek wielokrotnego użytku Część 22 – gadżety części garderoby Koszulka męska Bluza Skarpetki Czapki z daszkiem Czapki zimowe Część 23 – pozostałe gadżety Smycze Przypinki Naklejki Bawełniany worek na plecy Torba bawełniana Magnesy
Vorherige Bekanntmachung544542-2025
Interne KennungZP.U.SE.42.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Procedurę: 1) sposobu przygotowania i złożenia oferty określono w rozdziale XV SWZ. 2) komunikacji Zamawiającego z Wykonawcami określono w rozdziale XIV SWZ. Komunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nawie: platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/. Wykonawca może złożyć tylko jeną ofertę w danej części niniejszego postępowania.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Ołówki
BeschreibungOłówek sześciokątny 2000 szt. Ołówek trójkątny 3000 szt. Ołówek okrągły z gumką 1000 szt.
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji (możliwość rozszerzenia zamówienia podstawowego do 20% wartości zamówienia podstawowego), na pisemne zlecenie Zamawiającego.Warunki realizacji w zakresie prawa opcji zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Długopisy
BeschreibungDługopis (1) 200 szt. Długopis (2) 200 szt.
Interne KennungCzęść 2
Beschreibung der OptionenPrawo opcji. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji (możliwość rozszerzenia zamówienia podstawowego do 20% wartości zamówienia podstawowego), na pisemne zlecenie Zamawiającego. Warunki realizacji w zakresie prawa opcji zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Latarki
BeschreibungLatarka 700 lumenów 200 szt
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – Breloki
BeschreibungBrelok z zawieszką w kształcie Gmachu Głównego PW 1000 szt.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Puzzle
BeschreibungFoto puzzle 600 szt. Puzzle drewniane 600 szt.
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - USB
BeschreibungPendrive Crystal 200 szt. Pendrive Memo 300 szt.
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 – Miś
BeschreibungPluszowy miś 200 szt. Pluszowy miś świąteczny 200 szt. Pluszowy pierniczek 100 szt. Biały miś w szaliku 100 szt.
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 – Torba papierowa
BeschreibungTorba papierowa, mała 500 szt. Torba papierowa, duża 500 szt. Torba laminowana, mała 300 szt. Torba laminowana, duża 300 szt.
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 – Kaski/breloki
BeschreibungBrelok, kask, LED 2000 szt.
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 – Powerbank
BeschreibungPower bank 10000 mAh 300 szt. Power bank 5200 mAh 530 szt.
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
TitelCzęść 11 – Magnes
BeschreibungMagnes 2000 szt.
Interne KennungCzęść 11
LosLOT-0012
TitelCzęść 12 – Notesy
BeschreibungNotatnik A5 500 szt. Notatnik A5 kołowy 500 szt.
Interne KennungCzęść 12
LosLOT-0013
TitelCzęść 13 – Worek
BeschreibungWorek gimnastyczny z surowców wtórnych 1500 szt.
Interne KennungCzęść 13
LosLOT-0014
TitelCzęść 14 - Torby
BeschreibungOrganiczna płócienna eko torba na zakupy płaska z dnem - 600 szt. Eko organiczna torba twill z bawełnianego drelichu fairtrade neo90003 - 1000 szt. Eko torba z dnem z bawełny organicznej w180 - 600 szt.
Interne KennungCzęść 14
LosLOT-0015
TitelCzęść 15 – Parasole
BeschreibungParasol z nadrukiem indywidualnym 200 szt.
Interne KennungCzęść 15
LosLOT-0016
TitelCzęść 16 – Koszulki
BeschreibungKoszulka Unisex 1800 szt.
Interne KennungCzęść 16
LosLOT-0017
TitelCzęść 17 – Bluzy
BeschreibungBluza kangurka 600 szt.
Interne KennungCzęść 17
LosLOT-0018
TitelCzęść 18 – Skarpety frotte
BeschreibungSkarpety 600 szt.
Interne KennungCzęść 18
LosLOT-0019
TitelCzęść 19 – Naszywki
BeschreibungNaszywka tkana z rzepem 500 szt. Naszywka tkana z rzepem 100 szt.
Interne KennungCzęść 19
LosLOT-0020
TitelCzęść 20 – Apaszki i Krawaty
BeschreibungApaszki 150 szt. Krawaty 120 szt.
Interne KennungCzęść 20
LosLOT-0021
TitelCzęść 21 – Gadżety do celów spożywczych
BeschreibungMetalowe kubki 200 szt. Kubek wielokrotnego użytku 200 szt.
Interne KennungCzęść 21
LosLOT-0022
TitelCzęść 22 – Gadżety części garderoby
BeschreibungKoszulka męska 450 szt. Bluza 150 szt. Skarpetki 200 szt. Czapki z daszkiem 200 szt. Czapki zimowe 200 szt.
Interne KennungCzęść 22
LosLOT-0023
TitelCzęść 23 – Pozostałe gadżety
BeschreibungSmycze 300 szt. Przypinki 200 szt. Naklejki 1000 szt. Bawełniany worek na plecy 200 szt. Torba bawełniana 500 szt. Magnesy 200 szt.
Interne KennungCzęść 23