2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Dobra oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dobrej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Dobra, Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dobrej od 01.07.2026 r do 30.06.2028 r. zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach /t.j. Dz. U. z 2025r. poz. 733/, zapisami Uchwały nr VIII/192/24 Sejmiku Woj. Wielkopolskiego z dnia 20 grudnia 2024 r. w sprawie aktualizacji Planu gospodarki odpadami dla województwa wielkopolskiego na lata 2019-2025 wraz z planem inwestycyjnym), przepisami Uchwały nr XXVIII/194/20 Rady Miejskiej w Dobrej w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Dobra z dnia 22 grudnia 2020 r. (Dz. Urz. Województwa Wielkopolskiego z 2021 r. poz. 449) oraz Uchwały Nr XXVI/184/20 Rady Miejskiej w Dobrej w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi z dnia 3 listopada 2020 r. /Dz. Urz. Województwa Wielkopolskiego z 2020 r. poz. 8649/. Szczegółówy opis przedmiotu zamówie stanowi załacznik nr 1 do SWZ. 4.2.1 Uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia stanowią następujące załączniki do treści Specyfikacji Warunków Zamówienia: • Załącznik nr 1 - opis przedmiotu zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 169496-2026
Interne Kennung: IGOŚR.271.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001