See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA OPATRUNKÓW I OBŁOŻEŃ DO SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W SIEMIATYCZACH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków i obłożeń wraz z wyładunkiem/rozładunkiem do magazynu (Apteka Szpitala), zwanych w dalszej części SWZ: towarem, dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach, zwanym dalej Zamawiającym, w ilości i asortymencie i o parametrach określonych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo ilościowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zestawienie wymaganych parametrów granicznych objętych dostawą wymienionych w ust. 1 zawierają formularz asortymentowo ilościowy wraz z opisem, stanowi załączniki nr 2 do SWZ w szczegółowo opisanych częściach pakietach od 1 do 23 stanowiącym integralną część oferty, a następnie integralną część umowy dostawy. Wymienione w przedmiocie zamówienia dane (parametry) oraz wszelkie wskazania dotyczące urządzenia (części składowe ) należy rozumieć jako określenie parametrów technicznych lub standardów jakościowych. 3. Ilość towaru określona w SWZ, przewidziana do nabycia w okresie obowiązywania umowy, została określona w sposób szacunkowy. Ilość towaru nabyta przez Zamawiającego w okresie obowiązywania Umowy może być mniejsza i z tego tytułu nie przysługują Wykonawcy względem Zamawiającego żadne roszczenia, o ile Zamawiający nabędzie towary o wartości nie niższej niż 60% łącznej wartość netto Umowy określonej w § 4 ust. 1. (wzór umowy) W przypadku określonym w zdaniu poprzednim, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie wyłącznie za rzeczywiście należycie zrealizowane dostawy zgodne z Umową. 4. W przypadku stwierdzenia braków w załączniku nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo ilościowy) m.in. nazwa handlowa produktu, nr katalogowy, kod EAN załącznik nie będzie podlegał uzupełnieniu na podstawie art. 223 ust.1 i oferta będzie podlegać odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy Pzp. – jeżeli podanie takowych informacji jest wymagane w załączniku. 5. Zamawiający, w zależności od aktualnych potrzeb oraz w granicach wartości Umowy, zastrzega sobie prawo do zmian ilości zamawianego towaru w poszczególnych pozycjach asortymentowych. 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym - załącznik nr 3 do SWZ . Zamawiający zastrzega sobie prawo odpowiedniej modyfikacji projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w przypadku, gdy jednemu wykonawcy udzielone zostanie zamówienie publiczne na więcej niż jedno zadanie niniejszego postępowania. 7. Okres ważności dostarczonych Towarów nie może być krótszy, niż 12 miesiące od dnia odbioru dostawy Towarów, dostawy produktów z krótszym terminem ważności mogą być dopuszczone w wyjątkowych sytuacjach, każdorazowo zgodę na nie musi wyrazić upoważniony przedstawiciel Zamawiającego 8. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na jeden lub więcej część. 9. Minimalny termin płatności jaki może zostać zaoferowany, został wskazany rozdziale XXII SWZ. 10. Wykonawca składając ofertę, proponuje termin płatności podając go w formularzu ofertowym. 11. Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane, będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy. 12. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia. 13. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia w zakresie przedmiotu zamówienia. 14. Zamawiający wymaga, aby produkty oferowane w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w zakresie składanej oferty, spełniały określone normy, posiadały aktualne karty charakterystyki oraz aktualne wpisy do Rejestru Środków chemicznych i Materiałów Medycznych dopuszczające do obrotu i używania na terytorium RP, o których mowa w ustawie z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne (tj. Dz. U. Dz.U.2025.poz.750 tj.) – jeżeli dotyczy 15. W przypadku zaprzestania stosowania niektórych produktów objętych umową w jednostkach organizacyjnych Szpitala, Zamawiający zastrzega sobie możliwość odstąpienia od zamówienia wycofanych produktów objętych umową.
Interne Kennung: SP ZOZ ZP/10/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera złącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Interne Kennung: Załacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 23