438317-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Gase – Dostaw gazów medycznych, technicznych, dzierżawa i legalizacja butli oraz aparatury do podaży gazów wraz z osprzętem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostaw gazów medycznych, technicznych, dzierżawa i legalizacja butli oraz aparatury do podaży gazów wraz z osprzętem
Beschreibung: Dostaw gazów medycznych, technicznych, dzierżawa i legalizacja butli oraz aparatury do podaży gazów wraz z osprzętem
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24113200 Druckluft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gaz medyczny - tlen medyczny ciecz; sprężony tlen medyczny w butlach
Beschreibung: Gaz medyczny - tlen medyczny ciecz; sprężony tlen medyczny w butlach
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Gaz medyczny - dwutlenek węgla do laparoskopii w butlach
Beschreibung: Gaz medyczny - dwutlenek węgla do laparoskopii w butlach
Los: LOT-0003
Titel: Gaz medyczny- sprężony mieszanina podtlenku azotu i tlenu w butlach
Beschreibung: Gaz medyczny- sprężony mieszanina podtlenku azotu i tlenu w butlach
Los: LOT-0004
Titel: Gaz medyczny - azot ciekły
Beschreibung: Gaz medyczny - azot ciekły
Los: LOT-0005
Titel: Gazy techniczne
Beschreibung: Gazy techniczne
Haupteinstufung (cpv): 24113200 Druckluft