See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie macierzy w ramach projektu "Podniesienie cyberbezpieczeństwa Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie macierzy w ramach realizacji projektu „Podniesienie cyberbezpieczeństwa Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca udzieli co najmniej 3-letniego okresu gwarancji. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w OPZ stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: 2/WI.042.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001