438409-2025 - Ergebnis
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie miasta i gminy Słomniki bez odpadów z tak zwanych ,,wystawek” w II półroczu 2025 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie miasta i gminy Słomniki bez odpadów z tak zwanych ,,wystawek” w II półroczu 2025 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Słomniki, bez odpadów z tak zwanych ,,wystawek” w II półroczu 2025 r.
Vorherige Bekanntmachung291771-2025
Interne KennungRIiR.271.19.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Słomniki, bez odpadów z tak zwanych ,,wystawek”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Słomniki, bez odpadów z tak zwanych ,,wystawek”.
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach przedmiotu umowy Zamawiający, uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji dotyczącego zwiększenia ilości odpadów komunalnych (w zakresie każdej części osobno). Prawo opcji przewiduje zwiększenie ilość odbieranych odpadów do 100% pierwotnie zakontraktowanej ilości, po cenie jednostkowej wskazanej przez Wykonawcę w formularzu ofertowym. Uruchomienie prawa opcji obowiązuje na zasadach i trybie opisanym poniżej: a) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części; b) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; c) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego ilość odpadów komunalnych objętych danym zgłoszeniem.