2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst levering en onderhoud poetsmachines
Beschreibung: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor de levering van poetsmachines, inclusief opleiding alsook (eventueel) onderhoud
Interne Kennung: ALL-24-009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42995000 Reinigungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ALL-24-009 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst levering en onderhoud poetsmachines
Interne Kennung: 1