See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego dla potrzeb Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. w Promniku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego dla potrzeb Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. w Promniku. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę oleju napędowego wraz z transportem do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów (ZUO) w Promniku, gm. Strawczyn – 270 000,00 litrów (dostawy w ilości min 4000 litrów; do każdej dostawy należy dołączyć świadectwo jakości oraz próbkę tego paliwa). Dostawca przy każdej dostawie oleju napędowego drukuje automatycznie potwierdzenie wydanego paliwa zawierające minimum nazwę paliwa, datę dostawy, ilość wydanego paliwa w temp. 15 oC , ilość wydanego paliwa w temp. rzeczywistej, rodzaj (nazwę) paliwa. W zamówieniu stosowane jest prawo opcji, a to oznacza, ze podana ilość oleju napędowego (270 000,00 l) jest ilością maksymalną, która w trakcie realizacji może ulec zmniejszeniu. Minimalna ilość gwarantowana odbioru paliwa to 180 000 litrów. Wykonawca ubiegający się o dostawę oleju napędowego do ZUO w Promniku, winien dysponować odpowiednim sprzętem do przewozu olejów itp. oraz być ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności.
Vorherige Bekanntmachung: 261996-2026
Interne Kennung: PGO/01/04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134000 Gasöle
5. Los
Los: LOT-0001