43848-2025 - Ergebnis
Tschechien – Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile – Rámcová dohoda na dodávky kontaktních uhlíkových lišt pantografů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky kontaktních uhlíkových lišt pantografů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 ZZVZ, na jejímž základě budou jedinému vybranému dodavateli v každé části postupem vymezeným v rámcové dohodě zadány jednotlivé veřejné zakázky na dodávku kontaktních uhlíkových lišt pantografů (dále „UL“ nebo „uhlíkové lišty“) železničních kolejových vozidel (dále též „ŽKV“) zadavatele, podle jednotlivých částí veřejné zakázky do odběrného místa zadavatele Zásobovací centrum, Česká Třebová, pro období 36 měsíců následujících od uzavření rámcové dohody. Část veřejné zakázky č. 1: Dodávky kontaktních uhlíkových lišt – 1. část Část veřejné zakázky č. 2: Dodávky kontaktních uhlíkových lišt – 2. část Část veřejné zakázky č. 3: Dodávky kontaktních uhlíkových lišt – 3. část Část veřejné zakázky č. 4: Dodávky kontaktních uhlíkových lišt – 4. část Část veřejné zakázky č. 5: Dodávky kontaktních uhlíkových lišt – 5. část Část veřejné zakázky č. 6: Dodávky kontaktních uhlíkových lišt – 6. část
Vorherige Bekanntmachung12634-2024
Interne Kennung58505/2023-08
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile
5. Los
LosLOT-0002
TitelDodávky kontaktních uhlíkových lišt – 2. část
BeschreibungLišta sběrače CX-NG 008 AC s ADD z čistého uhlíku Lišta sběrače CX-NG 008 DC s ADD ze syceného uhlíku
LosLOT-0003
TitelDodávky kontaktních uhlíkových lišt – 3. část
BeschreibungLišta sběrače AX-NG 034 s ADD ze syceného uhlíku Lišta sběrače AX-NG 045 s ADD ze syceného uhlíku Lišta sběrače AX-NG 059 s ADD ze syceného uhlíku
LosLOT-0005
TitelDodávky kontaktních uhlíkových lišt – 5. část
BeschreibungLišta sběrače WBL 85 AC s ADD z čistého uhlíku Lišta sběrače WBL 85 DC s ADD ze syceného uhlíku
LosLOT-0006
TitelDodávky kontaktních uhlíkových lišt – 6. část
BeschreibungLišta sběrače DSA 250.11 AC s ADD z čistého uhlíku Lišta sběrače DSA 250.14 DC s ADD ze syceného uhlíku