See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa produkcja i organizacja spektaklu teatralnego „Pan Tadeusz”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa produkcja i organizacja przedsięwzięcia kulturalnego o charakterze twórczym, obejmującego przygotowanie, realizację oraz wystawienie na scenie Zamawiającego spektaklu teatralnego pt. „Pan Tadeusz”, wraz z zapewnieniem wszelkich zasobów artystycznych, organizacyjnych, technicznych i prawnych niezbędnych do osiągnięcia wymaganego efektu końcowego. Zamówienie obejmuje w szczególności przygotowanie adaptacji scenicznej, opracowanie koncepcji artystycznej i dokumentacji produkcyjnej, zapewnienie zespołu artystycznego, realizacyjnego i technicznego, przygotowanie scenografii, kostiumów, rekwizytów, multimediów i oprawy muzycznej, przeprowadzenie prób oraz realizację premiery i drugiego pokazu w Sali Operowej CSK w listopadzie 2026 r.
Vorherige Bekanntmachung: 326033-2026
Interne Kennung: CSK.BAP.26.1.7.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92312000 Künstlerische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa produkcja i organizacja spektaklu teatralnego „Pan Tadeusz”