See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa odzieży służbowej dla pracowników PPL na lata 2026-2028 oraz odzieży specjalistycznej dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych na lata 2026-2027
Beschreibung: Zamówienie podzielono na 5 części:część nr 1 – Odzież służbowa wraz z dokumentacją technologiczną, w formie plików w formatach DXL dla podstawowej konstrukcji i RUL dla rozmiarówki; część nr 2 – Obuwie strażackie gumowe dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych; część nr 3 - Buty strażackie skórzane dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych; część nr 4 - Odzież specjalistyczna dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych (Rękawice specjalne); część nr 5 - Odzież specjalistyczna dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych (Kominiarka specjalna)
Interne Kennung: 116/PN/ZP/TL/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18832000 Spezialschuhe, 18424000 Handschuhe, 18444000 Kopfschutzbedeckungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 – Odzież służbowa wraz z dokumentacją technologiczną, w formie plików w formatach DXL dla podstawowej konstrukcji i RUL dla rozmiarówki
Beschreibung: część nr 1 – Odzież służbowa wraz z dokumentacją technologiczną, w formie plików w formatach DXL dla podstawowej konstrukcji i RUL dla rozmiarówki
Interne Kennung: 116/PN/ZP/TL/26 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Obuwie strażackie gumowe dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych
Beschreibung: część nr 2 – Obuwie strażackie gumowe dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych
Interne Kennung: 116/PN/ZP/TL/26 - Część 2
Haupteinstufung (cpv): 18832000 Spezialschuhe
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Buty strażackie skórzane dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych
Beschreibung: część nr 3 - Buty strażackie skórzane dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych
Interne Kennung: 116/PN/ZP/TL/26 - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Odzież specjalistyczna dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych (Rękawice specjalne)
Beschreibung: część nr 4 - Odzież specjalistyczna dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych (Rękawice specjalne)
Interne Kennung: 116/PN/ZP/TL/26 - Część 4
Haupteinstufung (cpv): 18424000 Handschuhe
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Odzież specjalistyczna dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych (Kominiarka specjalna)
Beschreibung: część nr 5 - Odzież specjalistyczna dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych (Kominiarka specjalna)
Interne Kennung: 116/PN/ZP/TL/26 - Część 5
Haupteinstufung (cpv): 18444000 Kopfschutzbedeckungen