2. Verfahren
Verfahren
Titel: Telefonie diensten
Beschreibung: De aanbesteding omvat het leveren en integreren van telecommunicatie diensten. Deze zijn verdeeld over twee percelen: Perceel 1 is gericht op het inrichten van een vaste telefonie oplossing geïntegreerd in Microsoft Teams. Perceel 2 is gericht op het leveren van mobiele abonnementen. €1.355.000,-
Interne Kennung: 25.035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32552310 Digitale Vermittlungen im Fernsprechnetz, 64212000 Mobiltelefondienste, 64215000 Internet-Telefondienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Teams Phone & vaste telefonie
Beschreibung: Perceel 1 van de aanbesteding is gericht op het inrichten van een vaste telefonie oplossing geïntegreerd in Microsoft Teams €775.000,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties
Los: LOT-0002
Titel: Mobiele abonnementen
Beschreibung: Perceel 2 van de aanbesteding is gericht op het leveren van mobiele abonnementen. €580.000,-
Interne Kennung: 2