2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en multifunctionele werktuigdragers met onkruidborstel
Beschreibung: Irado is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte. Voor deze werkzaamheden zijn diverse machines benodigd, waaronder multifunctionele werktuigdragers met onkruidborstelarm die kunnen worden ingezet voor het verwijderen van onkruid en het uitvoeren van schoonmaak- en veegwerkzaamheden. De huidige werktuigdragers zijn inmiddels volledig afgeschreven en bevinden zich aan het einde van hun technische levensduur. Dit leidt tot meer storingen, hogere onderhoudskosten en een afname van de inzetbaarheid. Hierdoor komt de continuïteit en betrouwbaarheid van de werkzaamheden onder druk te staan. Daarnaast is het werkgebied van Irado vergroot, waardoor er extra capaciteit nodig is om de onderhoudswerkzaamheden in de openbare ruimte effectief te kunnen uitvoeren. De bestaande vloot is hiervoor onvoldoende toereikend. Om de kwaliteit, veiligheid en bedrijfszekerheid van de uitvoering te waarborgen, is het noodzakelijk om de huidige werktuigdragers te vervangen en de vloot uit te breiden. De doelstelling van Irado is het sluiten van een raamovereenkomst met één leverancier, met een initiële looptijd van één maal vier jaar. Binnen de scope van deze Europese aanbesteding vallen: Levering multifunctionele werktuigdrager inclusief onkruidborstelarm; Optioneel all-in onderhoud, service en keuringcontract gedurende de geoffreerde garantieperiode. Versneld: deze procedure wordt versneld uitgevoerd aangezien er op korte termijn uitbreiding nodig is. Eerder is een aanbesteding uitgevoerd, maar deze moest worden teruggetrokken waardoor de planning nu extra strak is.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: De werktuigdragers zijn met spoed nodig in verband met uitbreiding van de werkzaamheden
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000