2. Verfahren
Verfahren
Titel: Imunoglobulíny
Beschreibung: Imunoglobulíny. Zákazka je rozdelená na 3 časti. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií, zmluvných podmienok na dodanie a distribúciu požadovaného predmetu zákazky sú uvedené v Časti B - Opis predmetu zákazky a Časti E - Návrh rámcovej kúpnej zmluvy v súťažných podkladoch.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť č. 1 - Imunoglobulín 25ml
Beschreibung: Imunoglobulíny. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tejto časti, vrátane vypracovaných technických špecifikácií, zmluvných podmienok na dodanie a distribúciu požadovaného predmetu zákazky sú uvedené v Časti B - Opis predmetu zákazky a Časti E - Návrh rámcovej kúpnej zmluvy v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: NL 02/2026/1
Los: LOT-0002
Titel: Časť č. 2 - Imunoglobulín
Interne Kennung: NL 02/2026/2
Los: LOT-0003
Titel: Časť č. 3 - Imunoglobulín anit-D
Interne Kennung: NL 02/2026/3