See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy topnika metalurgicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy topnika metalurgicznego w postaci bezwodnego węglanu sodu o wzorze sumarycznym Na2CO3, o czystości minimum 90%. Postać przedmiotu zamówienia: sypka lub zbrylona, jakość techniczna lub wyższa, dostarczany materiał winien charakteryzować się radioaktywnością naturalną. Zamówienie obejmuje dostawę w ilości 1200 ton w transportach jednostkowych po 24 Mg, przy bazowych średniomiesięcznych dostawach na poziomie 50 Mg – 150 Mg, w trakcie obowiązywania umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 217006-2026
Interne Kennung: ZP/L/23/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313310 Natriumkarbonat
5. Los
Los: LOT-0001