438630-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Straßeninstandhaltungsfahrzeuge – Nákup nástaveb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup nástaveb
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou jednotlivé dodávky nástaveb pro stávající podvozky vozidel zadavatele včetně zaškolení 8 pracovníků zadavatele.
Interne KennungN-DO-174-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 Nástavba pro posyp chemickým materiálem
Beschreibung1 kus chemické sypací nástavby pro vozidlo 26 t (Tatra 815, VIN: TNU221R258K043990). Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále uvedení dodávky do provozu a předvedení funkčnosti v místě plnění.
Interne KennungN-DO-174-2026-I
Haupteinstufung (cpv): 34144440 Splittstreufahrzeuge
LosLOT-0004
TitelSněhový pluh
Beschreibung1 kus sněhového pluhu s ocelovou radlicí, ocelovým břitem, vulkolanovou podložkou a druhým podklápěným vulkolanovým břitem pro tříosé vozidlo 26 t 6x4. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále uvedení dodávky do provozu a předvedení funkčnosti v místě plnění.
Interne KennungN-DO-174-2026-IV
Haupteinstufung (cpv): 43313100 Schneepflüge
LosLOT-0003
TitelNástavba pro posyp inertním materiálem
Beschreibung1 kus nástavby pro posyp inertním materiálem pro vozidlo 18 t (Tatra 815, VIN: TNU260R451K034493). Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále uvedení dodávky do provozu a předvedení funkčnosti v místě plnění.
Interne KennungN-DO-174-2026-III
LosLOT-0002
TitelMycí a čistící nástavba
Beschreibung1 kus mycí a čistící nástavby pro vozidlo Iveco Trakker 4x4. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále uvedení dodávky do provozu a předvedení funkčnosti v místě plnění.
Interne KennungN-DO-174-2026-II
Haupteinstufung (cpv): 34144450 Spritzfahrzeuge