2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova místní komunikace po povodních: Fučíkova v Jeseníku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve výměně stávající obrusné vrstvy komunikace, poškozené povodní v září 2024. Dojde k výměně kompletní skladby komunikace. Bude provedeno nové vodorovné dopravní značení. Sjezdy budou z konstrukce odolávající pojezdu automobilů. Předmětem je i úprava poškozeného zábradlí v místě parkoviště. Předmět veřejné zakázky je specifikován touto textovou částí zadávací dokumentace včetně všech příloh, zejména projektovou dokumentací a soupisem prací, které tvoří přílohu této textové části zadávací dokumentace („zadávací dokumentace“). Předmět veřejné zakázky bude plněn na základě uzavřené smlouvy o dílo, která tvoří přílohu zadávací dokumentace, přičemž dílem se rozumí stavební i technologická část stavby provedená podle projektové dokumentace – úplné a bezvadné provedení všech stavebních a montážních prací včetně dodávek potřebných materiálů, strojů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení díla, dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou stavebních a montážních prací, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné (např. zařízení staveniště, bezpečností opatření apod.), a to v celém rozsahu zadání, který je vymezen projektovou dokumentací, určenými standardy a obecně technickými požadavky na výstavbu.
Interne Kennung: MJ/15096/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001