2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plaatsen van Advertorials
Beschreibung: De opdracht betreft het plaatsen van periodieke advertorials in regionale huis-aan-huisbladen binnen het beheersgebied van het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard. Jaarlijks worden per titel zes paginagrote full-colour advertorials geplaatst in dertien regionale huis-aan-huisbladen. De opdrachtnemer verzorgt de inkoop van advertentieruimte, het drukgereed maken van door opdrachtgever aangeleverde content (DTP) en de coördinatie van de plaatsing. Daarnaast kan opdrachtgever gedurende de looptijd van de overeenkomst incidenteel aanvullende plaatsingen afnemen. De opdracht betreft het jaarlijks plaatsen van zes (6) paginagrote full-colour advertorials per titel in dertien regionale huis-aan-huisbladen binnen het beheersgebied van het hoogheemraadschap. Dit komt neer op circa 78 paginagrote advertorials per jaar. Daarnaast kan opdrachtgever gedurende de looptijd van de overeenkomst incidenteel aanvullende advertorials laten plaatsen.
Interne Kennung: A0396
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële periode van één (1) jaar met een optie tot verlenging van drie (3) maal één (1) jaar onder gelijkblijvende voorwaarden. Daarnaast behoudt opdrachtgever zich gedurende de looptijd van de overeenkomst het recht voor om incidenteel aanvullende advertorials te laten plaatsen. Aan deze optie kunnen door opdrachtnemer geen rechten worden ontleend.