See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MATERIAŁÓW FORTYFIKACYJNYCH W RAMACH N P O i O – T.W.(3 ZADANIA / 9 CZĘŚCI).
Beschreibung: DOSTAWA MATERIAŁÓW FORTYFIKACYJNYCH W RAMACH N P O i O – T.W.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z pilną potrzebą udzielenia zamówienia, w celu kontynuacji zadań związanych z zabezpieczeniem materiałowym Linearnej Rozbudowy Inżynieryjnej w ramach Narodowego Programu Odstraszania i Obrony - Tarcza Wschód.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44192000 Diverse sonstige Baustoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa materiałów fortyfikacyjnych
Beschreibung: Dostawa jeży żelbetowych do m. Zaleszany w ilości 1920 sztuk wraz z rozładunkiem
Interne Kennung: 1 zadanie/1 część
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212383 Schleusentore
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dostawa jeży żelbetowych do m. Kozaki w ilości 1920 sztuk wraz z rozładunkiem
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 1 zadanie/2 część
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 1 zadanie/3 część
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 1 zadanie/4 część
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 1 zadanie/5 część
Los: LOT-0006
Beschreibung: Dostawa prefabrykatu rowu strzeleckiego (TRAPEZ) do m. Zaleszany w ilości 852 sztuk wraz z rozładunkiem
Interne Kennung: 2 zadanie/1 część
Beschreibung der Optionen: Dostawa prefabrykatu rowu strzeleckiego (TRAPEZ) do m. Kozaki w ilości 852 sztuk wraz z rozładunkiem
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 2 zadanie/2 część
Los: LOT-0008
Beschreibung: Dostawa prefabrykatu rowu strzeleckiego (PŁYTA) do m. Zaleszany w ilości 384 sztuk wraz z rozładunkiem
Interne Kennung: 3 zadanie/1 część
Beschreibung der Optionen: Dostawa prefabrykatu rowu strzeleckiego (PŁYTA) do m. Kozaki w ilości 384 sztuk wraz z rozładunkiem
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 3 zadanie/2 część