2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst externe dienst voor preventie en bescherming op het werk (EDPBW)
Beschreibung: Raamovereenkomst externe dienst voor preventie en bescherming op het werk (EDPBW) voor admistratie, onderwijs en stagiairs onderwijs.
Interne Kennung: PPP0AK-4718/6517/2025-2294
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-2294_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Niet gespecifieerd)
438676-2026 - Result
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP0AK-4718/6517/2025-2294
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2025-2294_1
Options:
Description of the options: Vereiste opties (Niet gespecifieerd)